10489.
399. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
Mayd jelzéssel, feltehetően XIX. sz. második felében működött osztrák vagy német festő alkotása: Vízparti táj. Olaj, vászon, sérült. 53×68,5 cm