4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Bolgár József (1928-1986): Csendélet szoborral. Olaj, farost (utólagosan vágott?), jelzett, hátoldalán Artunion címkével, sérült (festék lepergéssel) 42×22 cm