10196. 399. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Kalcsó József (1952-): Folyópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 50×70 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf