48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Üvegezett keretben. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.