1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Nemes Béla (1912-1972): Viharos tenger. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán a művész lánya eredetiség igazolásával, kopott fa keretben, 32x47,5 cm