10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Pataki József (1928-1995): Kilátás az ablakból (Nógrád, Salgótarján környéke). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Jobb felső sarkában kissé sérült. 66x47 cm.