10410. 399. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Szemlér Mihály (1833-1904): Pipázó a kutyájával, 1864. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Üvegezett, kissé kopott antik fa keretben. 21,5x15,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf