11185. 399. Closed Online auction Art-ceramics
800 HUF
0 HUF
4 db kis méretű korondi váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, helyenként kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 11 cm - 12,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert