Chinaware / Porcelain Number of items: 425
2442114
11420
399
Other collectibles
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 18,5 cm
2 400 HUF
2442035
11421
399
Other collectibles
Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7x7 cm
1 800 HUF
2442028
11422
399
Other collectibles
3 000 HUF
2442097
11423
399
Other collectibles
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36,5 cm
3 000 HUF
2441981
11424
399
Other collectibles
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, talpán minimális lepattanás m: 13 cm
2 000 HUF
2441992
11425
399
Other collectibles
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
1 000 HUF
2441997
11426
399
Other collectibles
Hollóházi porcelán kacsa, arany és fehér mázas, jelzett, kézzel festett, hibátlan 7x7 cm
1 200 HUF
2441999
11427
399
Other collectibles
Hollóházi II. János Pál pápa látogatás tányér, matricás, jelzett, hibátlan d: 8 cm
1 200 HUF
2440433
11428
399
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 16,5 cm
1 000 HUF
2440372
11429
399
Other collectibles
3 db Hollóházi porcelán tárgy: csengő, gyertyatartó, levél formájú tálka. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
1 000 HUF
2440382
11430
399
Other collectibles
6 db Hollóházi porcelán tárgy: kiöntő, kis váza, tálka, népviseletes lány, 2 db hal. Matricás/kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, az egyik alján kis lepattanással.
1 000 HUF
2439643
11431
399
Other collectibles
Hollóházi Csepel Vas- és Fémművek egyedi formatervezésű reklám hamutál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 14 cm, m: 10 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035