Flea Market

Number of items: 648

2 db régi bicikli pumpa és egy kerékpár defekt javító szett
12136.

1 200 HUF
3,11
3,43

Vegyes autós, motoros kellékek, guminyomás mérők
12137.

4 000 HUF
10,36
11,43

Kínai lakkozott fa doboz, gyöngyház rátétekkel, kézzel festett, sérülésekkel. 16x10x6 cm
12138.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kakas formájú faragott fa kínáló 23 cm
12139.

2 000 HUF
5,18
5,71

17 db műanyagra nyomott KRESZ oktató tábla. 43x30 cm
12140.

3 600 HUF
9,33
10,29

Nils Linden jelzéssel sirály. Vegyes technika, papír, Üvegezett keretben 30x33 cm
12141.

1 200 HUF
3,11
3,43

Keleti zsírkő edényke, kopott m: 8 cm
12142.

600 HUF
1,55
1,71

Parfümös üvegcsék 6db hibátlan,Estée Lauder dobozban, 4-5 cm
12143.

1 000 HUF
2,59
2,86

Biciklis kesztyűpár, 12x11 cm + Műanyag frizbi, d: 23 cm
12144.

100 HUF
0,26
0,29

12145.

Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állap...

30 000 HUF
77,72
85,71

Két részes polc, kovácsoltvas tartóval, vörösfenyő lappal 100 cm
12146.

4 000 HUF
10,36
11,43

11 db-os kulcscsomó, rozsdásak, 11-21 cm közötti méretekben
12147.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF