Flea Market
Number of items: 648
2426999
12160
400
Flea Market
Other collectibles
Vegyes mérleg és mérleg alkatrészek tétele, részben jelzettek, részben hitelesítő jelzésekkel ellátott antik darabok, nagy dobozban.
18 000 HUF
2407750
12161
400
Flea Market
Other collectibles
2 db kerek fadoboz, kézzel festett díszítéssel, az egyik Nagy Lászlóné jelzéssel, kopásokkal, d: 9 cm és 13,5 cm
1 200 HUF
2407882
12162
400
Flea Market
Other collectibles
Fém hamutál gyufatartóval, kopásokkal, karcolásokkal, m: 9 cm, sz: 12 cm
1 400 HUF
2374860
12163
400
3200
Flea Market
Other collectibles
Dragon Manz elegáns fekete férfi bőr cipő, kisebb törésnyommal az első részén, m: 39, sérült kartondobozban
3 200 HUF
2411900
12164
400
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolhapiac tétel: egykaros mérleg, Rozmaring mgtsz kulacs, kis kerámia edényke, korsó. faragott fa tányér
2 000 HUF
2428662
12165
400
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel, képkeret, gombok, stb.
2428790
12166
400
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel, képkeret, CD-tartó, stb.
1 000 HUF
2316688
12167
400
Flea Market
Other collectibles
Tritace bőr hatású falióra d: 17 cm, Bólyai bőr plakett d: 10 cm, porcelán, fenyő formájú tálka 11 cm. Mind új állapotban, eredeti csomagolásban
1 000 HUF
2450181
12168
400
Flea Market
Other collectibles
Gyertyatartó, színezett üveg és fém, kopásnyomokkal, rozsdafolttal, m: 28,5 cm
1 200 HUF
2450163
12169
400
Flea Market
Other collectibles
Nyugi golyó pár, fa dobozban
1 200 HUF
2450154
12170
400
Flea Market
Other collectibles
Iparművész réz fali dísztányér, monogrammal jelzett, Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, d: 20,5 cm
1 200 HUF
2450118
12171
400
Flea Market
Other collectibles
Szovjet iparművész fém gyertyatartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, karcolásokkal, m: 21 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m