Flea Market

Number of items: 648

Standard Villamossági R.T, régi bakelit tárcsázós telefon, kissé kopottas, 16x14,5 cm
12380.

3 000 HUF
7,77
8,57
13

6 db alpakka mokkás kanál, 10 db szendvicses tányér, jelzett, kopott, sérült.
12381.

1 400 HUF
3,63
4,00

3 db dísztányeér, fém és fa. Kopott, apró sérülésekkel. d:17 és 22 cm között.
12382.

1 200 HUF
3,11
3,43

Figurális öngyújtó, fém, kopott, nincs kipróbálva. m: 19cm
12383.

1 800 HUF
4,66
5,14
10

Indiai zománcozott réz tál. Etikettel jelzett. Kopott. d:20cm
12384.

1 400 HUF
3,63
4,00

Falikar pár, réz, gyertyaizzós kivitel. m:40cm
12385.

15 000 HUF
38,86
42,86

Bronz falikar pár gyertyaizzós kivitellel. 1920 körül. m: 36cm
12386.

46 000 HUF
119,17
131,43

Erdei jelenetes faragott csont dísztárgy, sérült, m: 16cm
12387.

1 800 HUF
4,66
5,14

Szivardoboz, mahagóni színűre pácolt fa, tetején üvegezett nyomattal (Angol vadász jelenet) Kopott. 31,5x21x13cm
12388.

3 600 HUF
9,33
10,29

Török tea kiöntő, réz, sérült. m:36cm
12389.

2 800 HUF
7,25
8,00

Festett alumínium fényképtartó régi rézmetszettel (I. Ferenc császár). Sérült. m: 31cm. Metszet körirata: FRANCISCUS II. R. IMP. S. A. HUNG. ET BOH. REX. ARCH. AUSTRIAE. COR. FRANCOF. 14. JUL. 1792.
12390.

4 000 HUF
10,36
11,43

Bronz plakett d:13, fa alapon 25x20cm, ismeretlen hölgy portréja.
12391.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF