Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,77g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. "A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára" Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina Hungary 2000. "1000th Anniversary of Hungary became a state" Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2...
Fülöp Zoltán (1951-) DN "Bálint Lajos Emlékére / A Thália Vándorgyűrű Tulajdonosának - Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas öntött Br érem (101mm) T:1-
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" Br emlékérem, peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936."50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs" Br commemorative medallion, "LUDVIG" makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina