Az Oszmán Birodalom, illetve a Kaszpi-tenger környéki tatár hódítások a XVI. században, 2 db térkép modern reprint nyomata, kis sérüléssel, feltekerve, 55x41 cm
Vegyes térkép tétel (11 db): 5 db magyar várostérkép (Eger, Békéscsaba, Szeged, Székesfehérvár, Gyöngyös) + 4 db autóstérkép (Ausztria, Franciaország, Benelux, Spanyolország-Portugália) + Róma várostérkép + Lengyel Népköztársaság nagyméretű térképe
1969 La navigazione da diporto dalla laguna di Venezia a Trieste, 1-11., Hajóút a Velencei-lagúnából Triesztbe, 11 db nagyméretű térkép, 1 : 25.000, Edizioni Manfrini, kiadói papírkötés, kiadói kartondobozban
cca 1880-1900 Vegyes térkép tétel, nagyrészt német témájú térképek, 30 db, Pallas Nagy Lexikon és a német nyelvű Meyers lexikonból, változó állapotban, különféle méretben.
cca 1880-1900 Vegyes térkép tétel, 66 db kétoldalas és 20 db egyoldalas a Pallas Nagy Lexikon és a német nyelvű Meyers lexikonból, változó állapotban, különféle méretben.
cca 1893-1896 A Magyar Királyság vármegyei, 20 db vármegye térkép, közte: Beszterce-Naszód, Bihar, Máramaros, Maros-Torda, Modrus-Fiume, Nagy-Küküllő, Csík, Árva, Bars, Brassó...stb. Bp., Pallas Nagy Lexikon, különféle méretekben, változó állapotban.
cca 1938 Magyarország új északi határvidéke, kétoldalas térkép + Az ezeréves magyar Felvidék, hátoldalán felvidéki városok képeivel. A Pesti Hírlap kiadása, foltokkal, kisebb szakadásokkal, 58x41 cm
1954 Strassenkarte der Schweiz, Carte Routiére de la Suisse, Svájc úthálózati térképe, nagyméretű, Geogr. Verlag Kümmerly & Frey Bern, vászonra kasírozva, ragasztott, 131x93 cm
A Magyar Királyság és Horvátország vármegyei térképei, összesen 69 db térkép (Pozsony és Pozsega hiányzik), Posner Károly metszése és nyomása, magyar, horvát-szlavón, erdélyi-partiumi vármegyékkel, közte: Varasd, Verőce, Zágráb, Szerém, Modrus-Fiume, Máramaros, Csík, Háromszék, Liptó, Árva, Ung, Bereg, Sáros, Szepes, Nyitra... stb. 23,5x30,5 cm körüli méretekben Szép, gyűjtői állapotban