Photo Number of items: 568
1836630
12956
400
Photo
Other collectibles
Korschelt Miklós (1900-1982): Gyerekek az őszi napfényben, pecséttel jelzett vintage fotó, felületén törésnyommal, 24x18 cm
1 200 HUF
1841922
12957
400
Photo
Other collectibles
Korschelt Miklós (1900-1982): Erdőrészletek, pecséttel jelzett vintage fotó, 2 db, 18×24 cm
1 000 HUF
1321584
12958
400
Photo
Other collectibles
cca 1950 Halásztanya, 3 db jelzés nélküli vintage fotó dr. Leszl Kornél budapesti fotós hagyatékából, 24x18 cm
1 600 HUF
2453914
12959
400
Photo
Other collectibles
cca 1979 Lekli Szabolcs: Szabadon c. fotóművészeti alkotása, feliratozva, a magyar fotográfia avantgarde korszakából 24x18 cm
1 600 HUF
2399954
12960
400
Photo
Other collectibles
cca 1960 Mezőn. Lucky - Fritz Schimke pecséttel jelzett művészi fotó 26x20 cm
1 000 HUF
2183822
12961
400
Photo
Other collectibles
Mekli Zoltán (?-): Rés, fotó paszpartuban, paszpartun feliratozva, 13×9 cm
2 000 HUF
2233057
12962
400
300
Photo
Other collectibles
Merencsics Tibor (1956-). Szürkében. fotó, papír, hátoldalán feliratozott, kisebb gyűrődésekkel, 42x29,5 cm 2233065
12963
400
300
Photo
Other collectibles
Merencsics Tibor (1956-). Önarckép. fotó, papír, hátoldalán feliratozott, törésekkel és gyűrődésekkel, 27,5x36,5 cm 2453931
12964
400
Photo
Other collectibles
cca 1978 Magyar Alfréd budapesti fotóművésztől 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozva, 13x23,3 cm és24x18 cm
1 800 HUF
2450502
12965
400
24000
Photo
Other collectibles
Marácz István (1958-): Akt-torzó. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett, 39x29 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatal...
24 000 HUF
2450498
12966
400
24000
Photo
Other collectibles
Marácz István (1958-): Ébredés. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett, 29x39 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos...
24 000 HUF
2449408
12967
400
Photo
Other collectibles
Musilla József (?-): 4 db fotó művészi igényű fotó, ebből három db a hátoldalán feliratozott, egyik a jobb felső sarkában sérült, kb. 29,5x24 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035