Magyar cserkészet - Világcserkészet. Hungarian Scouting- World Scouting. Szerk.: Zombori István. Szeged, 1989, Szegedi Nyomda. Papírkötéses, kissé kopott állapotú. Angol és magyar nyelven.
1933 Jamboree Magyar Cserkész Budapest-Gödöllő, 1933 aug. 14., 13. sz., Szerk.: Koszterszitz József, a 14. oldalon térképpel, foltos, az utolsó lap firkált, szakadtm a szöveget nem érintő lap széli hiányokkal, 16 p.
Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III. Bp., 1989, Püski. Kristó Nagy Katalin rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az I. kötet gerince sérült.
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Holló Dénes: Cserkészélet. Bp., 1989, Sport. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, néhol szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.