Lengyelország 1975. "25 éves a szczecini Polska Zegluga Morska teherhajó-üzemeltető állomás" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem. Szign.: W. Kowalik (69mm) T:2 Poland 1975. "XXV. Lat PP Polska Żegluga Morska w Szczecinie (25th anniversary of Polska Zegluga Morska cargo ship operator in Szczecin)" two-sided, silver patinated Br medallion. Sign: W. Kowalik (69mm) C:XF
Lengyelország 1983. "Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983" Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2 Poland 1983. "Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983" Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF
Német Birodalom / Hesseni Nagyhercegség 1894. "GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894" Al emlékérem, eredeti "ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAAR'S IN DARMSTADT 20. APRIL 1894" karton tokban (10,80g/33,5mm) T:1,1- / German Empire / Grand Duchy of Hesse 1894. "GROSHERZOG ER...
Német Birodalom 1911. "Hoteltulajdonosok Világkongresszusa / Berlin 1911" ezüstözött Br emlékérem (25mm) T:2 patina German Empire 1911. "Weltkongress der Hotelbesitzer / Berlin 1911" silvered Br medallion (25mm) C:XF patina
Németország / Weimar Köztársaság 1928. "1528 - 1928 DIE STADT NÜRNBERG DEM ANDENKEN IHRES GROSSEN SOHNES A. DÜRER" permen jelzett Ag emlékérem Albrecht Dürer halálának 400. évfordulójára, "L. CHR. LAUER - NÜRNBERG" gyártói jelzéssel (88,68g/0.990/75mm) T:1- Germany / Weimar Republic 1928. "1528 - 1928 DIE STADT NÜRNBERG DEM ANDENKEN IHRES GROSSEN SOHNES A. DÜRER" hallmarked Ag commemorative medall...
NSZK 1967. "Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk" Ag emlékérem sérült dísztokban (26,01g/0.999/40mm) T:1- (PP) patina FRG 1967. "To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom" Ag commemorative medallion in damaged case (26,01g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina