1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jean Effel: A kisangyal. Rajzsorozat. Ford. és sajtó alá rendezte: Bíró Lívia. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.