Széchényi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942., Athenaeum. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti illusztrációkkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
1943 Haiczl Kálmán: A magyarság ősi településének határai a nyugati Felvidéken. Szent István Akadémia II. III. köt. 2. sz. Bp.,1943, Stephaneum, 33+3 p. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt.
Kralovánszky Alán (szerk.): Székesfehérvár évszázadai I. köt.: Az államalapítás kora. István Király Múzeum Közleményei. A. sor. 13. sz. Székesfehérvár évszázadai. Szerk.: Fitz Jenő. Székesfehérvár, 1967, István Király Múzeum, 164 p.+1 (kihajtható leszármazási ) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Megjelent 1500 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezű jegyzeteivel.
Krónika. The Chronicle. Szerk.: Grenitzer Róbert, Rubovszky Vera. Bp., 2000., Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar és angol nyelven.
E. Kovács Péter: Matthias Corvinus. Bp., 1990, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Pornói Imre-Szabó József: Szemelvények Kelet-Magyarország és Kárpátalja iskolatörténetéből. "1000 éves a magyar iskola" iskolatörténeti emlékülés anyaga. Nyíregyháza, 1998, SZSZB Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Christian Graf von Krockow: Churchill. Korrajz a 20. századról. Fordította,és a jegyzeteket átdolgozta Zalai Edvin. Bp.,1999., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.