Révész László, Takács Miklós: Honfoglalás kori magyar ifjú sírja az ausztriai Gnadendorfban. Bp., 2006, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Példányszám: 2000. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, gerincen és előzéklapon "660" tollas bejegyzéssel.
Zsákai Piroska: Kaptam egy világot. Zsákai Piroska emlékezései. Megjelent az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 62. évfordulójának évében. A szerző által dedikált! Veszprém, 2018, Magyar Vidék Országos 56-os Szervezet Országos Központja. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Loretta Napoleoni: Az iszlamista főnix. Az Iszlám Állam és a Közel-Kelet újrarendeződése. Bp., 2015, HVG. Kiadói papírkötés, első néhány lap alján apró folttal és gyűrődéssel.
Tompos Lilla: Az Esterházyak számadásai és textilszámlái a XVII. századból. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2000, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapot.
Ihász István (szerk.): Emlékek az Újhazából az Óhazába. Az amerikai magyarság adományai a Magyar Nemzeti Múzeumban. Bp., 2004, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Gát Eszter-Körmöczi Katalin (szerk.): Széchenyi (Magyar Nemzeti Múzeum konferenciafüzetek I.). Sopron, 1991, K.n. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A koronázási jelvények okmányai. Szerk.: Szvitek Róbert József, Tóth Endre. Bibliotheca Humanitatis Historica. Bp., 2003., Magyar Nemzeti Múzeum. Készült 600 példányban. Kiadói papírkötés.