Books: History

Number of items: 305

1947 Az 1947 február 10-én aláírt magyar békeszerződés és mellékletei. (Teljes és hiteles szöveg.) A Jogtudományi Közlöny melléklete. Bp., 1947., Atheneaum-ny., 34+1 p. Papírkötés, a borítók, és az utolsó lap leszakadt.
15820.

1 000 HUF
2,59
2,86
A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Atheaneum. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15821.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,
15822.

1 200 HUF
3,11
3,43
Radics Géza: Eredetünk és Őshazánk. Magyar múltban - Magyar jövő. Anahita-Ninti Bt., 2003. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
15823.

800 HUF
2,07
2,29
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1888, Franklin, XIV+2+574 p. Második kiadás. Korabeli átkötött kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belül jó állapotban.
15824.

2 800 HUF
7,25
8,00
15825.

8 000 HUF
20,73
22,86
Stefan Holcík: Pozsonyi koronázási ünnepségek 1563-1830. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15826.

1 200 HUF
3,11
3,43
Balogh László: A világ nemzetei. Zászlók, címerek, térképek, adatok. h.n., 1994, Balogh Gyűjtemény. Kiadói kartonált papírkötés.
15827.

1 000 HUF
2,59
2,86
Erdély rövid története. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1993, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15828.

1 000 HUF
2,59
2,86
Ribáry Ferenc: Világtörténetelem III. köt.: Az ó-kor története. III. köt.: A Római Birodalom története. Bp., 1880., Mehner Vilmos. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, rossz, széteső állapotban.
15829.

1 000 HUF
2,59
2,86
2 db Erzsébet királynével és 1 db Rudolf trónörökössel kapcsolatos könyv: Bart István: A boldogtalan sorsú Rudolf trónörökös. Bp., 1984. Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. + Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Labirintus. Bp.,1985, Helikon. Kiadói papírkötés. + Brigitte Hamann: Erzsébet királyné. Európa, Budapest, 1988. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
15830.

1 000 HUF
2,59
2,86
2 db Diana brit hercegnővel kapcsolatos könyv: Andrew Morton: Diana igaz története - saját szavaival. H.n.,1997., Talentum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. + Ingrid Seward: A királynő és Diana. H.n., 2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15831.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF