1947 Az 1947 február 10-én aláírt magyar békeszerződés és mellékletei. (Teljes és hiteles szöveg.) A Jogtudományi Közlöny melléklete. Bp., 1947., Atheneaum-ny., 34+1 p. Papírkötés, a borítók, és az utolsó lap leszakadt.
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1888, Franklin, XIV+2+574 p. Második kiadás. Korabeli átkötött kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, belül jó állapotban.
M. Amédée Gabourd: Histoire de France. I-III. Depuis les Origines Gauloises Jusqu'? Nos Jours par - -. Troisiéme édition. Paris, 1846, Jacques Lecoffre et C., XI+400; 4+399;4+460 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Ribáry Ferenc: Világtörténetelem III. köt.: Az ó-kor története. III. köt.: A Római Birodalom története. Bp., 1880., Mehner Vilmos. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, rossz, széteső állapotban.
2 db Erzsébet királynével és 1 db Rudolf trónörökössel kapcsolatos könyv: Bart István: A boldogtalan sorsú Rudolf trónörökös. Bp., 1984. Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. + Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Labirintus. Bp.,1985, Helikon. Kiadói papírkötés. + Brigitte Hamann: Erzsébet királyné. Európa, Budapest, 1988. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
2 db Diana brit hercegnővel kapcsolatos könyv: Andrew Morton: Diana igaz története - saját szavaival. H.n.,1997., Talentum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. + Ingrid Seward: A királynő és Diana. H.n., 2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.