Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés, ex libris-szekkel, az egyik ex libris sérült.
"Fényesebb a láncnál a kard...". Emlékkiállítás az 1848-49 évi forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára. Szerk.: Cs. Kottra Györgyi. Bp., 1999, Hadtörténeti Múzeum. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal, bejegyzésekkel.
1949 A dolgozó nép alkotmánya. Rákosi Mátyás beszéde az Országgyűlésben. A Magyar Népköztársaság alkotmánya. Bp., 1949, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Aczél György: Kulturális és ideológiai életünk néhány időszerű kérdése. MSZMP Központi Bizottsága Politikai Akadémiája. Bp., 1968., Kossuth. Kiadói papírkötés.
[Legouvé, Ernest: A nők erkölcsi története. Ford.: Feleki József. Bp., 1880., Franklin,] 341 p. Korabeli aranyozott álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Miklósi Károly: Málenkíj robot. (1945-1947). Holocaust orosz módra. Bp., 2005, Cerberus Kft. 124 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb sérüléssel, törésnyommal. A szerző által DEDIKÁLT példány.