Baják László:A Magyar Nemzeti Múzeum címeres halotti emlékei. Bp., 2007, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 400 példányban. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Széchenyi István, Deák Ferenc, Kossuth Lajos halotti címereivel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapot.
Róth Miklós, Szerdahelyi Szabolcs: Kádár bűnös. (Bp.), 2007, Magyarok Világszövetsége. 252 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, kissé foltos lapélekkel. Róth Miklós szerző által DEDIKÁLT példány.
Pintér István et al.: Ez történt. Cikksorozat az 1956-os ellenforradalomról. Bp., 1981, Népszabadság/Kossuth. 94 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. kötet. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kissé sérült kiadói papírkötés, kissé foltos, szakadt, hiányos borítóval.
A Szociáldemokrata Párt vádat emel... (Két vádbeszéd egy rendszer ellen... Bp., 1946., Népszava. Kiadói papírkötés, a borítón névbejegyzéssel. Felvágatlan példány.
Salamon Konrád: A márciusi front. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből. Új sorozat 92. Bp., 1980., Akadémiai Kiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.
A Nemzetek Szövetsége és kisebbségek. Genf, 1925,Nemzetek Szövetsége Titkársága - Hírszolgálati Osztály,(MTI-ny.) Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a felső sarkain hiánnyal.