10 000 HUF
20
Adolf Hitler: Minha Luta. [Mein Kampf/Harcom.] Trad.: J. de Mattos Ibiapina. Porto Alegre, 1934, Livraria de Globo. Portugál nyelven. Első brazil kiadás! Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, gyűrődéssel, a gerincen sérülésnyommal, de belül jó állapotban.