15652. 400. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Ágoston Péter: A magyar világi nagybirtok története. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1913, Grill Károly, 10+322 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : nagy_andras