4 800 HUF
Gróf Széchenyi István munkái. II. sorozat. Szerk.: Szily Kálmán. I-II. kötet. Bp., 1904/1905, Magyar Tudományos Akadémia. Gróf Széchenyi István (1791-1860) acélmetszetű portréjával és facsimile aláírásával. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel.