3 000 HUF
Kralovánszky Alán (szerk.): Székesfehérvár évszázadai I. köt.: Az államalapítás kora. István Király Múzeum Közleményei. A. sor. 13. sz. Székesfehérvár évszázadai. Szerk.: Fitz Jenő. Székesfehérvár, 1967, István Király Múzeum, 164 p.+1 (kihajtható leszármazási ) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus saját kezű jegyzeteivel.