4 000 HUF
23
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Népkönyvtár 4 sz. Bp., 1944, Magyar Élet. 512 p + XLV t. ElsÅ‘ kiadás. A szerzÅ‘, László Gyula (1910-1998) régész, történész, képzÅ‘művész ajándékozási soraival, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, László Gyula tanÃtványának részére dedikált példány. Fekete-fehér képekkel, kihajtható ábrával illusztrált. Kiadói papÃrkötés, sérült, kissé hiányos kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval.