15842. 400. Closed Online auction Books: History
1 400 HUF
0 HUF
[Legouvé, Ernest: A nők erkölcsi története. Ford.: Feleki József. Bp., 1880., Franklin,] 341 p. Korabeli aranyozott álbordás félbőr-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert