15790. 400. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Palottino, Massimo: Az etruszkok. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert