17789. 400. Closed Online auction Books: Judaica
3 000 HUF
0 HUF
Magyar Zsidó Lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Magyar Zsidó Lexikon,(Pallas-ny.), 16+1028 p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert