1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.