1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Sulyok Endre: Közadók kezelése és behajtása. Szerk. és megjegyzésekkel ellátta Dr. - -. Bp., 1941., Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, egy-két ceruzás bejegyzéssel, érdekes ajándékozási sorokkal.