6 000 HUF
20
Szászy István: A magyar magánjog általános része. Különös tekintettel a külföldi magánjogi rendszerekre. I. köt. Bp., 1947-1948, Egyetemi Nyomda, 6+287; 350+1 p. Egyetlen kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal, a II. kötetben intézményi bélyegzővel.