[Werbőczy István (1465-1541)] Werbőczy István: Tripartitum opus juris consuetudinarii regni Hungariae. Magyarország szokásos jogának hármaskönyve. Az eredeti kiadás latin szövegét közölte, magyarra fordította, jegyzetekkel és a mű történetének megírásával kísérte Csiky Kálmán. Bp., 1894, M. Kir. Egyetemi Nyomda, XXX+2+560 p. Latin és magyar nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-köt...
Szászy István: A magyar magánjog általános része. Különös tekintettel a külföldi magánjogi rendszerekre. I. köt. Bp., 1947-1948, Egyetemi Nyomda, 6+287; 350+1 p. Egyetlen kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal, a II. kötetben intézményi bélyegzővel.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
A magyar törvények és egyéb jogszabályok mutatója. Szerk.: Ladik Gyusztáv, Egyed István, Vladár Gábor, Horváth Béla. Az egyik szerkesztő, Horváth Béla által DEDIKÁLT példány. Szombathely, 1939., Martineum, VIII+1100 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
A gyakorlati közigazgatási vizsga kompendiumai. XXI. A rendőri büntető eljárás. Bp., 1942, Vörösváry László Sokszorosítóipar és Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.
1939. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós- Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Bp, 1940, Franklin- Társulat. Millenniumi emlékkiadás. Kissé kopott egészvászon kötésben, jó állapotban.Tulajdonosi névbejegyzéssel.