3 000 HUF
Magyar Királyi Honvédség - Csendőrség - rendeleteinek tára. 1874. évtől 1912. aug. hó 30-ig. Az új véderőtörvény - az új katonai bűnvádi perrendtartás tárgymutatós átnézete. Összeáll.: Scherer Károly főhadnagy, m. kir. szatmári 12. honvéd gyalogezredben. Szatmárnémeti, 1912., nyn., 176 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső borítón kis szakadások,a hátsó borító foltos, a gerince kissé sérült, kissé hiányos.