17701.
400. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Bp.,1948, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.), Számos szövegközi ábrával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Ajándékozási sorokkal.