3 000 HUF
William Shakespeare: The complete works of William Shakespeare. Edited, with a glossary by W. J. Crag. The Oxford Shakespeare. London, 1913, Henry Frowde-Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.