4 400 HUF
1898-1935 Kincses Kalendárium 14 kötete, közte: 1898.,1899., 1922., 1924-1931., 1934-1935. Bp., 1898-1935., Rákosi Jenő - Budapesti Hírlap. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal, érdekes írásokkal. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, közte sérült gerinccel is.