1 200 HUF
500 év humora. Magyar szerzők vidám írásai. Szerk.: Keményfy János. Bp., (1942), Béta Irodalmi Intézet Rt. 420 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, rossz állapotú kiadói papír védőborítóval.