18 000 HUF
Ady Endre: Az uj Hellász. Bp., 1920., Amicus,(Hornyánszky Viktor-ny.), 109 p. Első kiadás. Kozma Lajos (1884-1948) illusztrációival. Korabeli átkötött álbordás félbőr-kötés, a gerincen piros címkével, rajta aranyozott felirattal, szecessziós előzéklapokkal, a borítón kopásnyomokkal, a gerinc alján kis sérüléssel, pár lap sarkán foltokkal. Számozott (920./1400) példány. Ritka!