18225. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kopott és karcos borítóval. Borsos Miklós rajzaival.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor