5 000 HUF
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája. 131 p.+ 12 t. Számos szövegközi és egészoldalas, színes, szecessziós rajzzal és könyvdísszel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, dombornyomott kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült és kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, a táblák egy részéről a hártyapapír hiányzik.