18265. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
16
0 HUF
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 328 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói hiányos, szakadt illusztrált papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf