2 000 HUF
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András (1888-1957) rajzaival. Bp., [1940], Dante. 360 p. Egészoldalas és szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, kopott gerinccel, kissé laza kötéssel.