1 800 HUF
[Hoffmann, Alexander Friedrich Franz]: Próbák. Elbeszélés az ifjúság számára. Hoffmann Ferenc után ford.: Kún Béla. Bp., 1873, Athenaeum. 115 p + 4 t. Négy egészoldalas acélmetszetű illusztrációval. Átkötött, kissé sérült félvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány lapon körbevágásból adódó lapszéli hiánnyal.