18282. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Kemechey Jenő: Magyar Mohikánok. Bp., 1901, Rákosi Jenő, 184+8 p. Egyetlen kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : sza