18111. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesség a XX. században. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Photo of the item taken by : hsz