1 200 HUF
10
Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal, névbejegyzéssel, ceruzás jegyzettel és aláhúzásokkal.