2 000 HUF
Márai Sándor 5 műve: A gyertyák csonkig égnek.; Egy polgár vallomásai. I-II. köt. Harmadik kiadás.; Eszter hagyatéka.; A szegények iskolája.; Vasárnapi krónikák. Bp., 1943-1946-én., Révai-Délvidéki Egyetemi és FÅ‘iskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-, és kiadói félvászon-kötések, közte egy papÃr védÅ‘borÃtós példánnyal (szakadozott), változó állapotban, közte kopott, sérült is.